لوگو تصویر
 
بخش‌های مسابقه‌ای کارگروه طراحان کسب و کار اعلام شد بخش‌های مسابقه‌ای کارگروه طراحان کسب و کار اعلام شد
دبیرخانه جشنواره ملی فن‌آفرینی شیخ بهایی بخش‌های مسابقه‌ای کارگروه طراحان کسب و کار پانزدهمین دوره این جشنواره را اعلام کرد.

دبیرخانه جشنواره ملی فن‌آفرینی شیخ بهایی بخش‌های مسابقه‌ای کارگروه طراحان کسب و کار پانزدهمین دوره این جشنواره را اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی، بخش جوان این کارگروه با شعار "یک ایده خوب، یک تیم خوب" جهت ایجاد فضای مناسب برای رقابت جوانان برنامه‌ریزی شده است و شامل شرکت‌کنندگانی می‌شود که سن آن‌ها تا زمان برگزاری جشنواره حداکثر 24 سال تمام باشد. (متولدین 1374 و بعدتر از آن)

بخش دانشجویی نیز با شعار "از پایان‌نامه به کسب و کار" با هدف تسهیل و تشویق دانشجویان به تجاری‌سازی دستاوردهای پژوهشی برنامه‌ریزی شده است و شامل شرکت‌کنندگانی می‌شود که یکی از دستاوردهای پژوهشی خود در دانشگاه‌ها و با اخذ مجوز از دانشگاه مربوطه تبدیل به طرح کسب و کار کنند.

همچنین بخش آزاد با شعار "حل مسایل اساسی و چالش‌های کشور" برنامه ریزی‌شده است که شامل شرکت‌کنندگانی که یا شرایط شرکت در دو بخش جوان و دانشجویی نداشته و یا علاقه‌مند به شرکت و رقابت در بخش آزاد هستند.

متقاضیان این بخش می‌توانند شخصیت‌های حقیقی یا حقوقی باشند که امکان سنجی ایده نوآورانه مبتنی بر فناوری خود را ارائه دهند.

تعداد: 310
تاریخ به روزرسانی: 1398/02/08
لوگو
.برگزاركننده:  شهرك علمي و تحقيقاتي اصفهان   |   كليه حقوق اين سايت متعلق به جشنواره ملي فن آفريني شيخ بهايي ميباشد
Powered by DorsaPortal